Všechny kontakty

Financování

Čtěte dál ...

Přijmeme pečovatele

AktualityFinancováníGalerieKlientiKontaktyPeč.službaPtačí budky

Hledáme 2  muže- pečovatele o ZP osoby do naší pečovatelské služby na 12 hod.směny (ranní/noční) krátký/dlouhý týden. Průměr. hrubá mzda po zkušeb.době cca 20.500,- , dále na  8 hod.směny pondělí až pátek (ranní/odpolední). Průměrná mzda po zkušební době cca 17.500,-.

Čtěte dál ...

Info o podpoře SPS Kladno

AktualityFinancováníKlienti

Vážení klienti,

velice nás potěšilo, že někteří z vás vnímáte poskytování našich služeb jako velice důležité, nenahraditelné,  kvalitní a z tohoto důvodu se na nás obracíte s dotazy, jak pomoci Speciální pečovatelské službě s dofinancováním provozu.

Vzhledem k tomu, že forma pomoci při

Čtěte dál ...

E-shop je od 1.3.2017 zprovozněn

AktualityFinancováníKlientiPtačí budky

Od 1.3.2017 je spuštěn e-shop  http:/www.vesele-budky.cz , který poslouží nejenom k prodeji ptačích budek, které v rámci Speciální pečovatelské služby z.s. vyrábějí samotní klienti SPS. Cílem této činnosti je vlastní činností pomoci dofinancovat provoz nepřetržité pečovatelské

Čtěte dál ...

Základní info o ptačích budkách

AktualityFinancováníPtačí budky

1.Jedná se o projekt zaměřený na pomoc lidem a přírodě

2.Jak se můžete do projektu zapojit = zakoupením budky nebo zapojením se do podpory SPS (pronájmem budky 20,-Kč/měsíčně což pro vás přináší mnohé výhody)

3.Kde mohu zakoupit =přímo v

Čtěte dál ...

Poděkování lidičkám zapojených do projektu 2000 budek pro Kladno

Financování

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme všem, kteří se zapojili do projektu 2000 budek pro Kladno a tím pomáháte , jak přírodě, tak naší organizaci finančně zajistit provoz této nezbytné pečovatelské pomoci.

 

Dary nebo platby za pronájem budek a jiné můžete nalézt na TRANSPARENTNÍM ÚČTU SPS

 

Čtěte dál ...

Jak nám můžete pomoci?

Financování

Velice si vážíme pomoci, které se nám dostává od našich sponzorů a dobrovolníků. V současné době nám chybí peníze na provoz, tak jako většině neziskových organizací.

Snažíme se být aktivní a neúnavně shánět další prostředky. Budeme rádi za jakoukoliv pomoc, které se nám dostane.

Nemusí se

Čtěte dál ...

Podpořili nás

Financování

Poděkování

Jménem svým a jménem klientů Speciální pečovatelské služby mně dovolte, abych na tomto místě poděkoval všem, kteří finančně nebo jiným způsobem pomohli zajišťovat provoz této nezbytné služby. Bez jejich pomoci bychom nemohli vykonávat naši činnost a pomáhat všem

Čtěte dál ...
Registrace: MV ČR Praha II S-OSI-2502294-R 14.7.1994 IČ: 48707783 DIČ: CZ48707783 (nejsme plátci DPH) Bankovní spojení: KB Kladno 2180790247/0100 Telefon: 312 661 424 Autopřeprava: 603 157 006 Email: spec.sluzba@volny.cz